Szafy

Szafy biurowe BERN są zawsze wykonane z szarych korpusów i mogą zostać wyposażone drzwi drewniane lub szklane. Szafy oferujemy w 3 wysokościach 800, 1195 i 1965 mm. Praktycznym rozwiązaniem wyposażenia wnętrz mogą okazać się wąskie szafy o długości 399 mm. Każda szafa ma stałą tylną poprzeczkę i może być użyta również, aby podzielić duże przestrzenie biurowe.

Ustawione obok siebie niskie szafy BERN można estetycznie połączyć za pomocą płyt łączących w kolorach wzorów drewna, tworząc w ten sposób ciągłą powierzchnię.

Korpusy szaf BERN są wykonane z laminowanej płyty wiórowej, która spełnia wymagania normy ISO 9002 i ma grubość 18 mm. Półki są z płyt lamino o grubości 22 mm. Rektyfikacja służąca do niwelacji ewentualnych nierówności podłogi jest możliwa w zakresie + 15 mm. Drzwi szaf są oklejone plastikowym obrzeżem ABS o grubości 2 mm.

Wszystkie drzwi zamykają się cicho dzięki specjalnemu tłumikowi. Połączone szafy o tej samej wysokości mogą mieć wspólną górną płytę.

Na życzenie klienta szafy biurowe BERN można umieścić na nieruchomych albo na ruchomych podstawach. Rozwiązanie to umożliwia kombinację stałych i ruchomych systemów, przy czym zachowuje prostotę linii poziomych. Jest to najlepsze rozwiązanie na odgrodzenie stanowisk roboczych, które pozwala na pełne dostosowanie wyposażenia do indywidualnych potrzeb.

Filtruj produkty
Obejrzało 1-29 ze 29 produktów
Uporządkuj od: Podstawowy Najtańsze Najdroższe