Meble biurowe ASSIST

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST
Nowoczesne, eleganckie i wytrzymałe. To główne cechy charakterystyczne mebli z kolekcji ASSIST, które oferujemy w 4 odcieniach, które idealnie dopasują się do każdego biura. Stoły z kolekcji ASSIST, przekonują zwłaszcza swoim klasycznym kształtem oraz wytrzymałym blatem o grubości 38mm z dodatkową ochroną ABS na krawędziach. Oferujemy również biurka rogowe o długości 1200mm, które zapewniają bardzo dużą przestrzeń do pracy. Stoły posiadają również system, który wyrównuje nierówności podłogi. Do biurek możecie dodać jeżdżace kontenery lub szafeczki z półkami. Kontenery posiadają... czytaj więcej
Nowoczesne, eleganckie i wytrzymałe. To główne cechy charakterystyczne mebli z kolekcji ASSIST,... czytaj więcej
Wizualizacja 3D

Meble do projektowania filtrów

Filtr meblowy
Obejrzało 1-30 ze 99 produktów
Uporządkuj od: Najtańsze Najdroższe
1234

Nowoczesne, eleganckie i wytrzymałe. To główne cechy charakterystyczne mebli z kolekcji ASSIST, które oferujemy w 4 odcieniach, które idealnie dopasują się do każdego biura. Stoły z kolekcji ASSIST, przekonują zwłaszcza swoim klasycznym kształtem oraz wytrzymałym blatem o grubości 38mm z dodatkową ochroną ABS na krawędziach. Oferujemy również biurka rogowe o długości 1200mm, które zapewniają bardzo dużą przestrzeń do pracy. Stoły posiadają również system, który wyrównuje nierówności podłogi.

Do biurek możecie dodać jeżdżace kontenery lub szafeczki z półkami. Kontenery posiadają centralny zamek. 

Ciekawe rozwiązania mają także szafy z tej kolekcji, ponieważ poza standardowymi półkami, szafa posiada rówwnież wieszak. 

Pamiętajcie o darmowej dostawie i aż 7 latach gwarancji!