Wróć do: Kontenery

Kontener Classic, 4-szufladowy, czereśnia

Kod produktu: 185357
100 % Klientów jest zadowolonych z tego produktu.
700+ Klientów już kupiło ten produkt.
Dostępny do 4 dni roboczych
1 117 zł netto
1 373,91 zł brutto
szt

Wspólne parametry

Liczba szuflad 4
Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) 443 x 600 x 600
Wysokość (mm) 600
Wykonanie mobilny
Szerokość (mm) 443
Głębokość (mm) 600

Opis towaru

Korpusy są wykonane z płyty LTD o grubości 18 mm w jednej wersji kolorystycznej z krawędzią ABS 1 mm, plecy szaf są wykonane z płyty LTD o grubości 8 mm. Z uwagi na obustronne wykończenie części tylnej nadają się do postawienia w wolnej przestrzeni. Rozwiązanie techniczne wysokiej jakości zapewnia solidność i stabilność produktu. Półki drewniane są przymocowane za pomocą metalowych kołków, które zapobiegają ich niepożądanemu wysunięciu. W przypadku modułu wysokościowego 5M jedna z półek jest stała. Z uwagi na krawędzie ABS szafy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapewniona jest wyższa odporność płyty LDT na działanie nadmiernej wilgoci. Ważną właściwością szaf drewnianych jest rektyfikacja 15 mm. Oferta zawiera szafy z przeszklonymi drzwiami skrzydłowymi o grubości 6 mm, szafy z drzwiami z płyty LTD o grubości 18 mm i krawędzią ABS 2 mm, obydwie wersje z uchwytami Paloma i jakościowymi zawiasami drzwi, które zapewniają komfortowy dostęp dzięki możliwości otwarcia skrzydeł drzwi pod kątem 110°. Linia produktów zawiera także szafki niszowe i narożne. W skład kontenera wchodzą 3 szuflady + 1 taca na ołówki.

Meble biurowe CLASSIC

Meble biurowe CLASSIC zapewniają wysoką jakość, możliwość łatwego połączenia i kombinacji z innymi produktami, dzięki którym w łatwy sposób można wyposażyć swoje biuro. Oferujemy 3 typy mebli CLASSIC ACLASSIC BCLASSIC CRóżnica pomiędzy nimi polega na wykonaniu nóg w stołach biurowych. Szafy, kontenery i inne akcesoria są jednakowe we wszystkich typach mebli CLASSIC.

Meble CLASSIC są dostepne w 4 odcieniach: czereśnia, buk, dzika grusza i orzech.

czereśnia buk dzika
grusza
orzech

Stoły konferencyjne CLASSIC A charakteryzują się pełnymi, drewnianymi ściankami bocznymi. Podstawa stołu CLASSIC A składa się z boków oraz 300 mm panelu przedniego wykonanego z płyty laminowanej o grubości 18 mm oraz aluminiowanymi nogami . Blaty maja grubość 25 mm i zakończone są listwą przyblatową. Oferujemy klasyczne biurka rogowe a także biurka rogowe ergonomiczne. Stoły można poszerzać poprzez dodanie elementów zakańczających oraz łaczącychWysokość stołu ma 735 mm, ponadto wyposażony jest w stopki, które wyrównują powierzchnię podłogi.

Zobacz więcej elementów mebli biurowych CLASSIC