Kontener 4 metalowe szuflady

Kontener 4 metalowe szuflady
Dostawa GRATIS
Cena bez VAT:
834,00 zł
Cena z VAT:
1 025,82 zł
Tymczasowo niedostępny
Kolejne sztuki: 14.3.2018 - 7 szt
szt

lub

Co to jest zapytanie

Kod produktu:
295183
Gwarancja:
7 lat

Potrzebujesz pomóc w wyborze?

800 133 133

Poniedziałek - piątek 7:00 - 16:30


Prametry

Wymiary s x g x w (mm) 420 x 560 x 660
Wzór szary
Szerokość (mm) 420
Głębokość (mm) 560
Wysokość (mm) 660
Liczba szuflad 4
Wykonanie mobilny

Opis towaru

Kontener na kółkach wykonany z blachy stalowej, spawana konstrukcja. W górnej części znajduje się blat z płyty wiórowej z krawędzią ABS. Szyflady bardzo lekko i cicho się wysuwają dzięki wysokiej jakości prowadnicom. Przody szuflad są metalowe lub obłożone płytą wiórową w szarym kolorze. Szary kolor RAL 7035. Kontener wyposażony jest w centralny zamek oraz blokadę szuflad - po otwarciu jednej szuflady nie można otworzyć kolejnych szuflad, co zapobiega przewróceniu szafki. Kółka są z plastiku, dwa z hamulcem.

Meble biurowe METAL

Meble biurowe METAL  to połączenie prostoty i kolorów, które pozwala idealnie skomponować klasyczne stoły i kontenery z ocynkowanymi szafami biurowymi, tak aby nadać nowoczesny wygląd wnętrza. Meble biurowe METAL znajdą także zastosowanie w zakładach i magazynach.

  • biurka można rozszerzyć o  okrągłe elementy zakańczające lub łączyć za pomocą części rogowych, które stworzą idelną przestrzeń pracy bądź zestaw biurowy
  • możliwość dokupienia do stołów, blaszanych czołowych paneli kryjących
  • Kontenery METAL wykonane z blachy stalowej, przody szuflad są równiez z blachy, pokryte płytą laminowaną w szarym kolorze podobnie jak blaty stołów. Kontenery oferujemy w wersji 3 lub 4 szufladowej. Szuflady są umieszczone prowadnicach o wysokiej jakości, zamykane zamkiem centralnym. Kółka wyposażone są w hamulce.
  • Szafy METAL mają metalową spawaną konstrukcję. Szafy w szarej barwie RAL 7035. Możliwość wyboru spośród kilku wariantów wielkości szaf metalowych, z drzwiami skrzydłowymi lub regały metalowe bez drzwi bądź z nadstawkami na szafę 0

Porównanie

0

Ulubione