Element łączący 800 x 800 mm

W magazynie 4 szt (Kolejne sztuki: 10.7.2018 - 2 szt)
dostarczamy 27.6.2018
196,00 zł
241,08 zł brutto
szt
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Wzór szary
Wykonanie przedłużenie

Opis towaru

Metalowa konstrukcja stołu, nogi wykonane są z metalowych profili 50 x 50 mm. Nogi stołu wyposażone są w mechanizm do wyrównania ewentualnych nierówności podłogi. Blat stołu wykonany jest z laminowanej płyty wiórowej grubości 18 mm w kolorze szarym z czarną plastikową krawędzią ABS. W dolnej części stołu znajduje się kanał na kable. Stół dostarczamy rozmontowany, bardzo prosty montaż.

Meble biurowe METAL

Meble biurowe METAL  to połączenie prostoty i kolorów, które pozwala idealnie skomponować klasyczne stoły i kontenery z ocynkowanymi szafami biurowymi, tak aby nadać nowoczesny wygląd wnętrza. Meble biurowe METAL znajdą także zastosowanie w zakładach i magazynach.

  • biurka można rozszerzyć o  okrągłe elementy zakańczające lub łączyć za pomocą części rogowych, które stworzą idelną przestrzeń pracy bądź zestaw biurowy
  • możliwość dokupienia do stołów, blaszanych czołowych paneli kryjących
  • Kontenery METAL wykonane z blachy stalowej, przody szuflad są równiez z blachy, pokryte płytą laminowaną w szarym kolorze podobnie jak blaty stołów. Kontenery oferujemy w wersji 3 lub 4 szufladowej. Szuflady są umieszczone prowadnicach o wysokiej jakości, zamykane zamkiem centralnym. Kółka wyposażone są w hamulce.
  • Szafy METAL mają metalową spawaną konstrukcję. Szafy w szarej barwie RAL 7035. Możliwość wyboru spośród kilku wariantów wielkości szaf metalowych, z drzwiami skrzydłowymi lub regały metalowe bez drzwi bądź z nadstawkami na szafę