ZNIŻKA lub PROMOCJA 1+1 na praktyczne taczki transportowe!

16.8.2022

Wózek transportowy ręczny jest nieocenionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie konieczny jest transport pudeł, toreb, skrzynek, rolek różnych materiałów, ale także większych przedmiotów takich jak kartony ponadgabarytowe czy szafki. Wybierz odpowiednie taczki z oferty wózków transportowych, które oferujemy teraz z przyjemnym rabatem lub w korzystnej promocji 1+1.

W ofercie rabatowej do 30% umieściliśmy nie tylko taczki schodowe, które bez problemu poradzą sobie ze schodami dzięki trzem kółkom, ale także taczki składane, które bez problemu schowasz w szafie, a także taczki do sztaplowania. Wybrane taczki w sprzedaży różnią się nie tylko wielkością, ale również nośnością, która w wybranych typach dochodzi do 250 kg.

Taczki składane w promocji 1+1 gratis wyróżniają się nie tylko lekką konstrukcją aluminiową, ale także oszczędzają miejsce. Docenisz to na przykład podczas transportu w samochodzie, ale także podczas przechowywania, ponieważ po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca. Nośność wybranych opakowań składanych w promocji 1+1 gratis sięga nawet 120 kg.

Jeśli nie masz pewności, jakie taczki kupić, możesz wysłać nam pytanie za pośrednictwem czatu, który znajdziesz w dolnym rogu strony, lub możesz skontaktować się z nami przez e-mail.