Wróć do: Produkty

Nowe krzesła konferencyjne MOLLY, DAVE & NELA w promocji 3 + 1 Gratis!

26.1.2022

Wszystkie 3 nowe rodzaje krzeseł konferencyjnych zachwycą Cię od pierwszego wejrzenia nie tylko swoim designem z szeroką gamą kolorów, z której z pewnością wybierzesz, ale także wszechstronnym zastosowaniem w przestrzeniach zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak kawiarnie, jadalnie firmowe czy tarasy zewnętrzne. Z drugiej strony zaskoczy Cię stabilną konstrukcją i nośnością, która dla każdego krzesła wynosi nawet 150 kg. Teraz również w promocji 3+1 GRATIS!

Designerskie krzesło bistro MOLLY

Pierwszą nowością jest designerskie krzesło bistro MOLLY, które zachwyci Cię ciekawym, a zarazem prostym designem. Wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu o czarnej metalowej konstrukcji. Dla jeszcze przyjemniejszego siedzenia, krzesło bistro posiada również zintegrowane podłokietniki. Krzesło bistro MOLLY znajdziesz u nas w promocji 3+1 Gratis w dwóch klasycznych wariantach kolorystycznych, szarym i czarnym.

DAVE z dominującą solidną konstrukcją

Drugą nowością jest praktyczne krzesło DAVE, które zachwyci Cię przede wszystkim tradycyjną i niezwykłą kolorystyką, ale także solidną metalową konstrukcją, która nadaje krzesłu niezbędną wytrzymałość i stabilność. Krzesło DAVE znajdziesz u nas w 4 wariantach kolorystycznych.

Kolorowa i praktyczna NELA

NELA to trzecie krzesło konferencyjne, które wzbogaciło naszą ofertę. Dzięki prostej i elastycznej konstrukcji idealnie pasuje do każdego pomieszczenia i ogrodu na zewnątrz bez uszczerbku dla istniejącego projektu przestrzeni. Jest również bardzo oddychające i można go układać w stosy. W ciągu minuty złożysz wszystkie 4 sztuki w siebie. Praktyczne krzesło NELA znajdziesz u nas aż w 5 wariantach kolorystycznych.