Wróć do: Produkty

Wieszak, wieszaki ścienne lub szafa: co jest idealne w miejscu pracy?

11.3.2021

Stworzenie idealnego miejsca do przechowywania wierzchnich ubrań, które jednocześnie w żaden sposób nie narusza wnętrza, może być problemem w niektórych miejscach. Wieszaki klasyczne coraz częściej zastępowane są rozwiązaniem, które oprócz strony praktycznej spełnia również stronę projektową.

Tradycyjne wieszaki
Jeśli nie zależy Ci na oszczędności miejsca w miejscu pracy i czy w zasięgu wzroku jest powieszona odzież, czy nie, to tradycyjne rozwiązanie w postaci wieszaka może być dla Ciebie odpowiednie. W naszej ofercie znajdują się wieszaki w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych. Materiał to zwykle lity metal lub wysokiej jakości drewno.

Praktyczne i designerskie wieszaki ścienne
Ciekawszym wizualnie i praktycznym rozwiązaniem jest świeża nowość w naszej ofercie ścianki do szaf FRAME. Mebel pochodzi z naszej produkcji i został zainspirowany przez projektantów Borisa Klimka i Lenkę Damovą. Ściany szafy FRAME wykonujemy w różnych wzorach. Mogą również zawierać pudełko na buty, różną liczbę haczyków do wieszania ubrań oraz praktyczne lusterko.

Szafy w harmonii z resztą wnętrza
Nie chcesz mieć na widoku płaszczy i wysokich butów? Kupno garderoby to w tym przypadku idealna decyzja. Oprócz doskonałych dodatków meble tego typu mogą dziś również oferować przyjemny wygląd, który w żaden sposób nie zakłóci reszty wnętrza. Niektóre z naszych kolekcji mebli biurowych uwzględniają już wymóg przechowywania ubrań, dlatego np. Seria PRIMO, MIRELLI A + może dopasować się do szaf w tej samej kolorystyce co reszta pomieszczenia wyposażonego w ten meble.