RABATY aż do 66% na uchwyty do monitorów!

26.7.2022

Pomyśl o swoim zdrowiu. Zapewnij swoim oczom, plecom i karku komfort, na jaki zasługują, dzięki najwyższej klasy ramionom i uchwytom do monitorów. Nie ma lepszego rozwiązania na zawieszenie kilku monitorów.

Ramiona i uchwyty do monitorów są również wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem zapewniającym odpowiednią ergonomię we wszelkiego rodzaju biurach, w szkolnictwie, instytucjach finansowych oraz w automatyce przemysłowej. Uchwyty do monitora teraz z szansą na ostatni zakupu i dodatkowymi rabatami do 66% na wybrane modele!

Ramiona monitora wykonane są ze stopu aluminium w precyzyjnej technologii CNC z anodowaną obróbką powierzchni, co zapewnia uchwytom nie tylko przyjemny design, ale również wysoką jakość wykonania i konstrukcji. Uchwyty na monitory są również wyposażone w wewnętrzne prowadzenie kabli.

Regulacje we wszystkich osiach można wykonać za pomocą mechanizmów zawiasowych dla uchwytów i nośników. Możesz również wyregulować poszczególne śruby, aby uzyskać najdokładniejsze ustawienie.

Możesz wybrać uchwyty do monitora z ostatnią opcją zakupu w postaci uchwyty lub na biurko: