Wróć do: Produkty

Przedstawiamy: 4 wygodne, designerskie taborety!

28.6.2022

MIKE, WAYLON, SVEN oraz taboret z oparciem - to 4 nowe rodzaje wygodnych i nowoczesnych taboretów o stabilnej konstrukcji, które mają wielofunkcyjne zastosowanie. Doskonale sprawdzają się nie tylko w nowoczesnych strefach wypoczynku, lobby firmowych, recepcjach, ale także np. w gabinetach pediatrycznych czy w Twoim salonie i pokoju dziecka.

Wewnątrz stołków wstawiona jest solidna drewniana konstrukcja, która zapewnia stołkom ich stabilność. Komfort siedzenia zapewnia pianka o dużej gęstości oraz miękki pokrowiec wykonany z wysokiej jakości i wytrzymałej tkaniny. Deklarowana nośność wszystkich taboretów to 120 kg. Oferujemy wszystkie rodzaje wybranych hokerów w 3 wariantach kolorystycznych:

  • niebiesko-żółty
  • szaro-niebieski
  • żółto-szary

Taboret MIKE

Rozmiary całkowite taboretu MIKE wynosi 410 x 600 x 600 mm. Warianty produktu:

Taboret WAYLON

Rozmiary całkowite taboretu WAYLON wynosi 410 x 385 x 385 mm. Warianty produktu:

Taboret SVEN

Rozmiary całkowite taboretu SVEN wynosi 410 x 1220 x 520 mm. Warianty produktu:

Taboret z oparciem

Taboret z oparciem o wymiarach 340 x 400 x 400 mm zapewnia również miejsce do przechowywania w porównaniu z innymi dzięki dodatkowemu oparciu. Możesz je wykorzystać nie tylko jako przestrzeń do przechowywania, ale do opierania się, ale także jako miejsce do pisania lub miejsce do przechowywania książek i czasopism. Warianty produktu: