Promocje i oferty specjalne

15.11.2022
Polecamy
1+1 GRATIS
Nasza wskazówka

1+1 GRATIS: Tablice i tablice ogłoszeniowe nie tylko dla studentów!

Nie zostawiaj swoich zadań, notatek lub szkiców leżących na stole lub przyczepionych do lodówki. Miej je zawsze w zasięgu wzroku nawet w biurze dzięki obszernej tablicy korkowej lub tablicy do pisania! Idealne również dla studentów! Teraz w promocji 1+1 GRATIS.

25.10.2022
Polecamy
1+1 GRATIS
Akcja
Nasza wskazówka

1+1 GRATIS: Stabilne regały metalowe i plastikowe

Potrzebujesz co najmniej 2 stabilnych regałów półkowych do swojego magazynu, warsztatu, piwnicy lub garażu? Niedawno do oferty 1+1 GRATIS dodaliśmy nie tylko stabilne metalowe regały, ale także regały z półkami płyty wiórowej HDF i plastikowe regały! Poznaj je teraz.

20.10.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

Rabat 30%: Nizkie stoliki kawowe FUNGO!

Szukasz stylowego mniejszego stolika kawowego do salonu, firmowego lobby lub na taras zewnętrzny w atrakcyjnej cenie? Już nie musisz! Mamy nowe, niskie i designerskie stoliki kawowe FUNGO z rabatem aż 30%! Poznaj warianty stolików kawowych FUNGO już teraz!

6.10.2022
Polecamy
1+1 GRATIS
Akcja
Nasza wskazówka

NOWOŚĆ: Drewniane ławki szatniowe w ofercie 1+1 GRATIS

Szukasz nowych ławek do szatni dla swojej firmy lub centrum sportowego, a może uważasz, że czas na wymianę obecnych? Z nami na pewno wybierzesz coś dla siebie! Od niedawna można również u nas zakupić wybrane drewniane ławki szatniowe w promocji 1+1 GRATIS!

4.10.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

15% rabatu: Kolekcje mebli w skandynawskim stylu!

Słyszałeś już o skandynawskim stylu wnętrz i chciałbyś mieć kawałek Skandynawii w swoim domu, kawiarni lub restauracji? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Już teraz możesz kupić wybrane zestawy designerskich stołów i krzeseł w stylu skandynawskim z rabatem nawet do 15%!

7.9.2022
1+1 GRATIS
Akcja
Nasza wskazówka

Promocja 1+1 GRATIS: Krzesło Biurowe BUTTERFLY

Lubisz zabawne kolory a jednocześnie szukasz komfortowego krzesła z wysokoą oddychalnością? Wyposaż swoje biuro w parę motylów, dzięki aktualnej promocji z naszego sklepu na wyjątkowe krzesła BUTTERFLY 1+1 GRATIS.
16.8.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

ZNIŻKA lub PROMOCJA 1+1 na praktyczne taczki transportowe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie zniżkę 30% lub promocję 1+1 Gratis na różne typy taczek transportowych o wysokiej nośności! Odpocznij i zawsze miej swoje taczki pod ręką.

16.8.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

30% zniżki na patchworkowy fotel RILLA

Wygoda otulona elegancją i zabawą, nawet teraz w Twoim domu lub w firmowym lobby! Patchworkowy fotel RILLA z ostatnią okazją na zakup wpasuje się w każdą nowoczesną przestrzeń, a teraz możesz go również kupić z rabatem do 30%!

9.8.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

30% rabatu na składane schodki aluminiowe!

Szukasz lekkich i stabilnych schodków z platformą i uchwytem, ​​którą w razie potrzeby możesz złożyć i ponownie rozłożyć? Nie przegap przystępnych cenowo, ale także o wysokiej jakości aluminiowych schodków składanych VENBOS, 1x6 stopni z 30% zniżką i ostatnią opcją zakupu.

26.7.2022
Polecamy
Akcja
Nasza wskazówka

RABATY aż do 66% na uchwyty do monitorów!

Zadbaj o odpowiedni komfort dla oczu, pleców i kręgosłupa! Zdobądź praktyczne uchwyty na zawiasach do swoich monitorów, za pomocą których możesz regulować nie tylko wysokość, ale także nachylenie i odległość od oczu. Nie przegap ostatniej okazji na zakup i rabaty do 66% na wybrane modele!

123