1+1 GRATIS: stabilne metalowe regały półkowe z płytą HDF

19.7.2022

Potrzebujesz co najmniej 2 stabilnych regałów półkowych do swojego magazynu, warsztatu, piwnicy lub garażu, które nie wymagają montażu, a także mają dużą nośność i półki z regulacją wysokości? Do aktuanej oferty promocyjnej dodaliśmy teraz również stabilne regały z płyt wiórowych HDF 1+1 GRATIS! Poznaj je teraz.

Regały metalowe z 5 półkami z płyty pilśniowej HDF w ofercie 1+1 GRATIS są łatwe do zmontowania przez system wsuwania, co ułatwia pracę i oszczędza czas. Zaletą regałów metalowych z półkami z płyty wiórowej jest również ich duża nośność, która waha się od 175 kg na jedną półkę.

Stabilne metalowe regały półkowe w ofercie 1+1 GRATIS uzupełnione są również o regulowane półki, które można wygodnie dopasować do własnych potrzeb. Ponadto półki regałów metalowych wykonane są z wysokiej jakości i twardej płyty wiórowej HDF, która jest materiałem drewnopochodnym (w szczególności włókna drzewne lub inne materiały lignocelulozowe).

Półki regałów doskonale przetwarzają wilgoć w pomieszczeniu, która przepływa w obu kierunkach, eliminując tym samym powstawanie pleśni. Półki nadają się zatem szczególnie do suchych mieszanek i przechowywania niepłynnych produktów i materiałów. Nogi regałów zakończone są plastikowymi końcówkami, a tolerancja produkcyjna wysokości profilów wynosi +/- 1%.

Do wyboru kilka rozmiarów regałów z 5 półkami:

Umieść 1x ten korzystny pakiet w koszyku, a my automatycznie wyślemy Ci dwie sztuki towaru. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.