Wróć do: Produkty

Poznaj: stoliki kawowe FUNGO i SETA

19.2.2021

Stół designerski FUNGO to jedna z nowości w naszej ofercie. W naszej ofercie umieściliśmy praktyczny stolik z litego polipropylenu w dwóch kombinacjach wysokości i średnicy. Każdy taki produkt występuje w pięciu wariantach kolorystycznych - białym, zielonym, ceglanym, szarym lub ochry.

FUNGO doskonale uzupełnia wnętrza restauracji, kawiarni, lobby czy gabinetów nauczycielskich. Okrągła płyta wykończona jest krawędzią, która zabezpiecza osadzone przedmioty przed zsuwaniem się. Dzięki wytrzymałemu materiałowi stolik kawowy FUNGO nadaje się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

FUNGO:

Drugą nowością projektową jest stolik kawowy SETA. Podobnie jak FUNGO jest produkowany w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach. Różni się jednak od niego deską wykonaną z materiału MDF z fornirem dębowym o grubości 18 mm.

SETA:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj. Zgadzam się