Wróć do: Produkty

Poznaj: Elektryczne warniki do wody

28.6.2022

Szukasz szybkiego, a jednocześnie ekonomicznego rozwiązania na przygotowanie ulubionego gorącego napoju lub posiłku instant w biurze lub w restauracji? Nie musisz! W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o wielofunkcyjne i eleganckie dystrybutory gorącej wody, dzięki którym zaoszczędzisz również na energii! Poznaj je teraz.

Warniki do wody to wielofunkcyjne rozwiązanie, które dzięki potężnej mocy do 2600 W zamieni wodę z kranu w ciepłą lub gorącą wodę do przygotowania wszystkich ulubionych gorących napojów i posiłków w ciągu kilku sekund. Ich największą zaletą jest również oszczędność energii do 50% w porównaniu z konwencjonalnym czajnikiem. Możesz również łatwo i wygodnie ustawić pożądaną idealną temperaturę w krokach do 100 ° C.

Dodatkowo wszystkie warniki do wody w naszej ofercie zawierają również filtr, który nie tylko zapewnia doskonałą jakość wody pitnej, ale również chroni dystrybutory przed osadzaniem się kamienia. Filtr do wody można również zakupić osobno.

Wybrane dystrybutory gorącej wody umożliwiają podgrzewanie wody dokładnie tak, aby miała temperaturę zaledwie 40°C, co idealnie sprawdza się zwłaszcza przy przygotowywaniu jedzenia dla niemowląt.

Dzięki swojemu minimalistycznemu i eleganckiemu wzornictwu pasują również do każdego pomieszczenia. Dystrybutory ciepłej wody można wykorzystać np. nie tylko w domowej czy biurowej kuchni, ale znajdą swoje miejsce również w restauracjach, pensjonatach przy bufetach śniadaniowych czy w salach cateringowych i konferencyjnych.