Wróć do: Produkty

NOWOŚĆ: Krzesło robocze z siedziskiem w kształcie siodła!

19.8.2022

Poznaj eleganckie obrotowe hokery robocze na kółkach CAROLINE, ELEN oraz krzesła robocze ze ślizgaczami ENIE i SHAWNA!

Nowe nowoczesne hokery i krzesła do pracy z siedziskiem w kształcie siodełka to nowe rozszerzenie naszej oferty krzeseł do pracy! Swoim kształtem, wzornictwem i dużą wytrzymałością pasują do każdego warsztatu, gabinetu lekarskiego czy laboratorium i zapewiają wyższy komfort i wydajność pracowników.

Dzięki łatwemu w utrzymaniu materiałowi można z nich łatwo usunąć kurz i inne zabrudzenia. Dzięki wszystkim trzem fotelom roboczym możesz również wygodnie dostosować wysokość siedziska dokładnie do swoich potrzeb i nie musisz się martwić o ich nośność, która wynosi 140 kg! Wybrane modele zawierają również praktyczne oparcie.

W kategorii krzesła robocze na kółkach oferujemy krzesła robocze ENIE a SHAWNA, które wyposażone są w uniwersalne kółka, umożliwiające łatwe przemieszczanie z miejsca na miejsce.

A do stabilnej pracy w jednym miejscu polecamy podwyższane krzesła z pierścieniem podpierającym nogi CAROLINE, ELEN. Podnoszone krzesła są zwykle wyposażone w ślizgacze zamiast kół ze względów bezpieczeństwa.