Wróć do: Produkty

NOWOŚĆ: Panele i ekrany akustyczne!

30.8.2022

Czy chcesz zapewnić ciszę w swoim pokoju bez denerwujących dźwięków pogłosowych? Poznaj nowy produkt w tym miesiącu, który nie tylko zapewni Ci odpowiednią akustykę w pomieszczeniu, ale także wprowadzi do Twojego wnętrza wyjątkowy design! Proponujemy Państwu panele akustyczne, ekrany stołowe i tablice ścienne, które właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty!

Wszystkie nowe panele i ekrany akustyczne służą do redukcji hałasu w każdym pomieszczeniu, holu, klasie i podobnych przestrzeniach. Dzięki panelom i ekranom akustycznym nie tylko wyeliminujesz wszystkie odbijające się w pomieszczeniu dźwięki, które nie zostaną odbite, ale jednocześnie stworzysz spokojne środowisko do pracy, tworzenia i odpoczynku bez nieprzyjemnych, odbijających się dźwięków, a także ożywisz design pokoju.

Panele i ekrany akustyczne są wykonane w 100% z poliestru i w 100% podlegają recyklingowi. Dodatkowo montaż wszystkich paneli akustycznych i tablic informacyjnych jest bardzo łatwy. Są w pełni samoprzylepne. W mgnieniu oka można je zamontować na ścianie lub suficie.

Możesz zastosować np. te panele akustyczne na ścianie lub suficie studia muzycznego, firmowego pokoju wypoczynkowego lub biura typu open space:

W klasie i holu docenisz np. panele akustyczne do zawieszania lub tablice akustyczne:

We wspólnej przestrzeni biurowej lub open space docenisz 2 sztuki ekranów akustycznych do biurka: