Wróć do: Informacje

Aktualizacja i uproszczenie serii SEGMENT

8.3.2022

Ciągle się rozwiajmy, dlatego prezentujeme Państwu kolejne ulepszenie serii mebli biurówych! W tym roku zaktualizowaliśmy również dla Państwa kolekcję SEGMENT, która wraz z praktycznymi elementami blatu powiększyła się o dużą liczbę nowych szafek, regałów i uproszczonych zestawów. Zapraszamy do poznania się na nowo z serią SEGMENT!

Meble biurowe SEGMENT to oryginalne meble z własnej produkcji B2B Partner pod marką PLAN. Dzięki poszczególnym częściom, które pasuja do siebie jak puzzle, w mgnieniu oka, możesz wyczarować wymarzone biuro, funkcjonalną przestrzeń do pracy, ale także reprezentacyjną recepcję firmową, która będzie idealnym miejscem do powitania wizyt w firmie.

Głównym celem aktualizacji serii SEGMENT było jak największe przystosowanie jej do codziennego życia w biurze, uproszczenie struktury poszczególnych elementów oraz ich praktyczna uniwersalność.

Jakie nowe odcienie znajdziesz w serii?

Cała kolekcja SEGMENT jest zharmonizowana w czystych, neutralnych, uniwersalnych tonacjach, które zawsze będą pasować, a dodatkowo rozświetlają Twoje wnętrze. Połączenie z drewnianymi tonami naturalnego lub bejcowanego dębu również wprowadzi do wnętrza niezbędne poczucie przytulności.

  • Biały
  • Biały/grafitowy
  • Biały / dąb naturalny
  • Biały / dąb bejcowany

Biurka SEGMENT

Biurka SEGMENT są teraz dostępne w jednej uniwersalnej konstrukcji o wymiarach 1620 x 800 x 750 mm. Blat zapewni Ci nie tylko optymalne warunki pracy, ale także dużo miejsca do przechowywania.

Estetykę i praktyczność biurek dopełniają również otwory z osłonami do prowadzenia kabli elektrycznych, które można rozbudować np. o uchwyt na kabel pod blatem.

Akcesoria do biurek SEGMENT

Kontener szufladowy lub zamykana niska szafka biurowa, w której możesz przechowywać najważniejsze dokumenty i mieć je zawsze pod ręką, najlepiej posłużą Ci do powiększenia przestrzeni do przechowywania bezpośrednio przy biurku. W przechowywaniu i praktycznym porządkowaniu teczek i segregatorów pomogą otwarte szafki, które można przymocować do biurek SEGMENT z różnych stron.

Nasza rada: Praktycznym dodatkiem, zwłaszcza przy urządzaniu recepcji, jest również półka do odkładania torebek.

Regały biurowe SEGMENT

Możesz również umieścić otwarte regały biurowe wokół swojego biurka, aby jeszcze bardziej powiększyć miejsce do przechowywania. Poszczególne regały znajdziesz w wersji prostej i narożnej o różnych wysokościach i szerokościach.

Szafy biurowe SEGMENT

Dostępne są również wysokie szafy biurowe z drzwiami, biblioteczki z zamykaną górą lub dołem do przechowywania akt archiwalnych, które muszą być zamknięte lub rzeczy osobistych. Do przechowywania ubrań na pewno docenisz szafy ubraniowe z drążkiem i 2 półkami.

Możesz łatwo przestawić półki w zamykanych szafach według własnych potrzeb lub dodać praktyczną przegrodę na druk, aby jeszcze bardziej podzielić półki.

Gotowe zestawy meblowe SEGMENT

Lubisz proste i łatwe rozwiązania? W kolekcji SEGMENT znajdziesz jeszcze więcej biurek łączonych wraz z miejscem do przechowywania. Urządzasz recepcję? Nie stanowi to problemu i o tym myśleliśmy aktualizując dla Ciebię kolekcję SEGMENT!

Możesz wybrać gotowe zestawy SEGMENT w postaci SINGLE, które są przeznaczone dla jednego pracownika i występują w wersji narożnej, lewej lub prawej lub z parawanem. Z kolei zestaw DOUBLE przeznaczony jest dla dwóch pracowników.