Wróć do: Produkty

Aktualizacje i rozszerzenia mebli biurowych LAYERS

14.2.2022

Meble biurowe LAYERS to oryginalne meble z własnej produkcji B2B Partner pod marką PLAN. Linia mebli PLAN otrzymała nagrodę Mebel Roku 2017, ogłoszoną przez Stowarzyszenie Czeskich Producentów Mebli. 

Głównym celem modernizacji i rozbudowy mebli biurowych LAYERS było nie tylko ułatwienie codziennej pracy w biurze, ale także zapewnienie aby cała przestrzeń biurowa mogła zostać wykorzystana i zabudowana ze wszystkimi praktycznymi detalami.

Z pomocą nowych funkcjonalnych i jednocześnie ciekawych estetycznie elementów powstała unowocześniona seria LAYERS, jeszcze bardziej minimalistyczna, pełna warstw, poziomych linii a to wszystko za bardzo korzystną cenę.

Jakie nowe odcienie znajdziesz w linii LAYERS? 

  • Biały
  • Biały / szary
  • Dąb naturalny / dąb bejcowany

W odświeżonej kolekcji LAYERS znajdziesz wszystko do w pełni funkcjonalnego wyposażenia biura. Od stołów, kontenerów, szaf po praktyczne akcesoria, takie jak miejsca do przechowywania dokumentów i monitorów czy wiszące panele do umieszczenia płaszcza lub kurtki. Dodatkowo wszystkie szuflady i szafki uzupełnia system PUSH, który zapewnia ciche i płynne otwieranie bez użycia uchwytów.

Biurka LAYERS

Biurka LAYERS najlepiej prezentują podstawową ideę warstwowania, która przenika całą kolekcję. Powierzchnia robocza składa się teraz z 2 warstw desek, które w wybranych wariantach uzupełniane są również przegrodami, które tworzą ukrytą przestrzeń do przechowywania. Przegrody służą również jako ekrany, zapewniając pewien stopień prywatności.

Dodatkowo znajdziesz u nas również biurka SINGLE w nowy wariancie z regulacją wysokości! Dzięki temu regulowany stół LAYERS możesz dostosować dokładnie do swojego wzrostu lub aktualnych potrzeb. Wraz ze stołami SINGLE możesz również wybrać stoły robocze DOUBLE dla dwóch pracowników lub stół konferencyjny w kształcie kwadratu dla większej liczby osób.

Kontenery biurowe i dostawki LAYERS

Aby powiększyć przestrzeń do przechowywania bezpośrednio przy biurku przygotowaliśmy również nowe mobilne kontenery i dostawki do stołu, które idealnie zmieszczą się pod biurkiem LAYERS lub dodadzą dodatkowej powierzchni roboczej.

Szafy biurowe i panele ścienne LAYERS

Możesz także przechowywać dużą ilość dokumentów, teczek, książek lub innych przedmiotów, których obecnie nie używasz w nowych komodach biurowych, regałach z drzwiami czy półkach wysokich i niskich, które również uzupełniliśmy o praktyczne boxy.

Nasza oferta poszerzyła się również o nowe duże regały i szafy do przechowywania płaszczy, które można wybrać w wariancie z drążkiem lub wysuwaną szafą. Do wieszania płaszczy z pewnością docenisz praktyczne panele ścienne, które po prostu wsuwają półki lub haczyki do wieszania (akcesoria opcjonalne) z boku do wpustu, aby stworzyć niezbędną przestrzeń do przechowywania i ścianę szafy, która zajmuje minimum miejsca.

Akcesoria

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych elementów mebli biurowych można dokupić również praktyczne dodatki, które nie tylko zapewnią Ci większy stopień prywatności, ale przede wszystkim jeszcze bardziej powiększą przestrzeń do przechowywania i pracy, tym samym jeszcze bardziej podkreślając linie przenikające cała kolekcja. Nowe akcesoria biurowe LAYERS obejmują:

Wierzymy, że zaktualizowaną linię mebli biurowych LAYERS pokochasz tak samo jak my! Poznaj już teraz wszystkie elementy linii mebli biurowych LAYERS.