LINEA: Popularna ławka ogrodowa z 30% rabatem!

3.5.2022

Wytrzymała ławka ogrodowa to nieodzowny element każdego ogrodu. Umil sobie miejsce na zewnątrz, na przykład dzięki naszej najpopularniejszej drewnianej ławce LINEA, którą teraz znajdziesz z rabatem do 30%!

Drewniana ławka ogrodowa LINEA dzięki swoim właściwościom zapewni przyjemne siedzenie na świeżym powietrzu w domku, ogrodzie, na tarasie lub przed budynkiem firmy.

Listwy drewniane ławki LINEA wykonane są z wysokiej jakości drewna eukaliptusowego, dzięki czemu ławka ma nie tylko atrakcyjną strukturę i kolor, ale również jest bardzo wytrzymała. Dla jeszcze większej trwałości listwy ławki są dodatkowo pomalowane naturalnym lakierem, dzięki czemu ławka przy prostej konserwacji posłuży przez wiele lat.

Drugim dominującym elementem ławki ogrodowej jest również jej stalowa konstrukcja, która nadaje ławce LINEA jeszcze większą trwałość i wymaganą nośność, aż do 200 kg. Dodatkowo ławka ma wysokość 41 cm, co jest idealną wysokością na długie siedzenie. Całkowity wymiar (dł. x szer. x wys.) ławki LINEA to 1220 x 600 x 800 mm.

Jesteśmy pewni, że zakochasz się w ławce ogrodowej LINEA tak samo jak my.