Wróć do: Produkty

Medyczne krzesło balansowe TIC

23.6.2022

Nowość w postaci krzesła balansowego TIC to idealne rozwiązanie dla zdrowia Twoich pleców podczas pracy siedzącej. Dzięki systemowi mechaniki BODY BALANCE TEC krzesło oferuje dynamiczny sposób siedzenia, który pomaga zachować aktywność mięśni pleców nawet podczas pracy przy komputerze. Twoje mięśnie pleców w ten sposób pracują i automatycznie się wzmacniają.

Siedzisko krzesła balansującego TIC umożliwia ruch podczas siedzenia we wszystkich kierunkach, a jego wysokość można wygodnie regulować w zakresie 41 - 60 cm. Dzięki temu możesz siedzieć spokojnie na krześle przez cały dzień w pracy. Medyczne krzesło balansujące TIC nadaje się do biur, szkół i gospodarstw domowych.

Deklarowana nośność krzesła to 100 kg. Krzesła znajdziesz w naszej ofercie aż w 3 wariantach kolorystycznych:

Więcej o systemie BODY BALANCE TEC

System BODY-BALANCE-TEC może być wykorzystywany do codziennego zwiększania sprawności fizycznej, ale także jako uzupełnienie codziennych ćwiczeń pleców, takich jak wykonywanie kółek czy ósemek. Wszystko to może nie tylkobyć przyjemnością i zabawą, ale także jeszcze bardziej przyczynić się do zdrowia. Siedzenie w trzech wymiarach z opatentowanym systemem BODY-BALANCE-TEC - spowoduje zmianę w Twoim życiu.

Dzięki temu systemowi tryb siedzenia zmienia się ze stosunkowo statycznego i niezdrowego na dynamiczny, który może utrzymać nas w formie, a nawet sprawić, że będziemy szczęśliwsi.