Wróć do: Produkty

IMPREZY PLENEROWE: WSZYSTKO, CO NA NIE POTRZEBUJECIE

8.7.2019

Lato sprzyja spotkaniom towarzyskim, które przyciągają odwiedzających zróżnicowanym programem, smacznymi przekąskami i dobrą zabawą. Chociaż samo wydarzenie zwykle zajmuje kilka godzin, maksymalnie dni, organizacja jest znacznie bardziej czasochłonna. Czeka Was organizacja podobnej imprezy, albo na ostatni moment myślicie, czy nie zamponieliście o czymś ważnym? Podsumujmy to razem!

Nie lekceważcie liczby miejsc siedzących

Oprócz dobrej rozrywki obowiązkowym jest, aby uczestnicy mieli gdzie usiąść. Idealnym rozwiązaniem dla tych celów mogą być stoły gastronomiczne, które możecie znaleźć osobno lub jako zestaw piknikowy. Jeśli chcecie imprezie nadać trochę eleganckiego tonu, możecie ubrać eleganckie pokrowce, które poprawią wygląd nawet najbardziej zwyczajnego krzesła. Pokrowce można prać i nie ma potrzeby ich prasować.

Będziecie przygotowywać kilka rzędów, aby usiąść przed sceną? Spójrz na nasze niezniszczalne składane krzesło lub składaną ławkę, które od razu zaoferują miejsce dla kilku osób.

Dostatek jedzenia i picia odbije się na satysfakcji uczestników

Oprócz programu rozrywkowego, w centrum każdego wydarzenia jest mnóstwo dobrego jedzenia. Gorącą nowością w naszej ofercie są termoboksy, które pomogą Wam zachować jedzenie w idealnej temperaturze przez wiele godzin. Niezależnie od tego, czy chcesz zachować chłodne napoje, zimne desery czy wręcz przeciwnie, chcecie zatrzymać ciepło wcześniej przygotowanych dań, termoboksy będą dla Was właściwym wyborem. Aby uzyskać większy efekt, pamiętaj, aby kupić chłodzące lub podgrzewające płyty. Niezbędną częścią stoiska są również skrzynki i kanistry na żywność, które nadają się do napojów alkoholowych i bezalkoholowych. 

Nie zapomnij o przenośnych kasach, które są uniwersalną pomocą w każdym wydarzeniu kulturowym, niezależnie od tego, czy jest to koncert, impreza towarzyska czy kiermasz.

Zapobieganie zaoszczędzi wam ciężkiej pracy przy sprzątaniu

Niezbyt lubianą czynnością podczas wydarzeń kulturowych jest sprzątanie. Im więcej postawicie niezbędnego sprzętu dla swoich gości, tym bardziej ułatwicie sobie późniejszą pracę. Nie zapomnij więc o popielniczkach i koszach na śmieci. Na przykład, możesz kupić kolorowe worki na śmieci, aby pomóc uczestnikom wrzucać śmieci zgodnie z ich typami. Praktyczne będzie również zakupienie stojaków na te worki.

Nie każdy śmieć ma to szczęście, że trafi do kosza. Dlatego we wszystkich okolicznościach należy pamiętać, że po wydarzeniu trzeba będzie walczyć z bałaganem. Zalecamy rozważenie zakupu zestawu zamiatającego, wózka do czyszczenia, szczypiec lub szpica do zbierania odpadów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Im więcej osób przyjedzie na wasze wydarzenie, tym większe prawdopodobieństwo, że zdarzy się wypadek. Również w tym przypadku można zapobiec wielu problemom - na przykład poprzez zakup mostów kablowych, aby doprowadzić niezbędne przewody między namiotem dżwiękowców a sceną.

Jeśli nie masz lekarza lub specjalisty medycznego, pomocne mogą się okazać torby medyczne.

Zakaz wstępu i wjazdu

W zależności od wybranego przez uczestników środka transportu, nie zapomnij o ograniczeniu miejsca parkingowego lub, przeciwnie, zabezpieczeniu miejsc, do których wjazd samochodów nie będzie dozwolony – idealnie nadadzą się do tego pachołki, słupki ochraniające, dla rowerzystów możecie zakupić stojaki na rowery. Praktycznie nie można wykonać żadnej imprezy bez barierek, które można wykorzystać na wiele sposobów - granice strefy VIP, miejsca dla odwiedzających i tak dalej.

Przemieszczanie ciężkich rzeczy nigdy nie było łatwiejsze

Zwłaszcza jeśli chcesz mieć większe i wartościowe rzeczy na imprezie, możesz rozważyć zakup walizki z wyściółką, które oferujemy w kilku różnych rozmiarach. Jeśli masz do czynienia z ciężkimi ładunkami, czy to skrzyniami z żywnością, technologią, czy innymi ciężkimi przedmiotami,taczki transportowe mogą okazać się bardzo przydatne.

ZALEŻY NAM NA WASZYM ZDANIU!

Kupiłeś produkt z naszej oferty, który  wykorzystasz na imprezie plenerowej? Podziel się z nami! Będziemy szczęśliwi, jeśli prześlesz nam swoje zdjęcie i napiszesz nam na jakie wydarzenie użyliście naszego produktu i jak bardzo byłeś z nim zadowolony.

Waszych opowieści oczekujemy w wiadomościach na naszej stronie B2B Partner PL lub wysyłając e-mail na adres sona.molatova@b2bpartner.cz