Wróć do: Produkty

BACK & SEAT: Nowe krzesła biurowe z nowoczesnym designem!

2.6.2022

Przedstawiamy nowe wygodne krzesła biurowe, które zachwycą Cię nie tylko funkcjonalnymi detalami, ale również nowoczesnym designem. Poznaj krzesła biurowe BACK & SEAT, które zapewnią Ci wysokiej jakości wsparcie przez cały dzień pracy!

Obydwa nowe krzesła biurowe mają siedzisko pokryte wytrzymałą tkaniną. Oparcie wykonane z wysokiej jakości siateczki zapewni wtedy wysoką cyrkulację powietrza w obszarze pleców, dzięki czemu bez obaw poradzisz sobie nawet ze stresującymi sytuacjami w pracy. Krzesła uzupełniają również mechanizm synchroniczny, a także regulowane podparcie lędźwi, które gwarantuje prawidłowe ułożenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Krzesło posiada również tak zwane podłokietniki 3D, które zapewniają wielofunkcyjne możliwości regulacji nie tylko wysokości, ale także głębokości i obrotu. Dzięki tym cechom najlepiej nadają się do całodziennej pracy przy komputerze.

Fotel biurowy BACK charakteryzuje się przede wszystkim siatkowym zagłówkiem o regulowanej wysokości. Możesz wybierać spośród tych wariantów:

Atrybutem krzesła biurowego SEAT jest zagłówek tapicerowany ekoskórą, który nie tylko zapewnia wygodę, ale także dodaje krzesłu elegancji. Ponadto nadaje się również dla alergików. Możesz wybierać spośród tych wariantów:

Jedną z cech wyróżniających obu nowości jest niewątpliwie elegancki aluminiowy krzyż i kółka do miękkich podłóg. Deklarowana nośność obu krzeseł wynosi 135 kg. Polerowanie nadaje krzesłu potrzebnej elegancji.