Wróć do: Inspiracje

5 pomysłów: Świąteczne prezenty dla graczy komputerowych

8.12.2022

Szukasz prezentu dla maniaka komputerowego? Już nie musisz! Stworzyliśmy listę 5 wskazówek, które z pewnością pomogą Ci z prezentem dla wymagających pasjonatów świata online! Spraw swojemu dziecku, partnerowi lub przyjacielowi radość i pomóż mu stworzyć stylowy i zdrowy kącik do wielogodzinnej zabawy przy komputerze.

W naszym asortymencie znajdziesz najlepiej sprzedające się upominki dla graczy PC, nie tylko z zakresu wysokiej jakości i wytrzymałych foteli gamingowych, stołów z regulacją wysokości, uchwytów do monitorów, ale także praktycznego designu gadżety takie jak hokery BUTTON! Poznaj je wszystkie teraz!

1. Krzesło gamingowe to podstawa

Pierwszą z bardzo praktycznych wskazówek na prezent świąteczny dla graczy PC, zwłaszcza jeśli grali na zwykłym krześle biurowym, jest bez wątpienia wysokiej jakości krzesło lub fotel gamingowy. Z krzeseł i foteli gamingowych polecamy:

Krzesła i fotele gamingowe, dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi, zapewniają nie tylko wysokie oparcie podczas pełnych napięcia potyczek online, ale także dynamiczne siedzenie, które w pełni dopasowuje się do indywidualnej sylwetki, a tym samym wzmacnia mięśnie brzucha i pleców, a także chroni przed bólami kręgosłupa. Plusem foteli gamingowych jest również ich bardzo wytrzymały materiał oraz innowacyjny gamingowy design, który zachwyci każdego gracza.

2. Stoły z regulacją wysokości dla graczy

Długie siedzenie przy biurku nie sprzyja koncentracji ani zdrowemu kręgosłupowi. Kolejną wskazówką, która pomoże w stworzeniu odpowiedniego miejsca do gry jest zatem również wysokiej jakości stół do gry, który można w pełni dostosować do każdego gracza. Stół do gier z regulacją wysokości zapewni również wystarczająco dużą powierzchnię do umieszczenia monitora, klawiatury, głośników, a nawet samego komputera do gier.

Dzięki regulacji wysokości stoły gamingowe dają nie tylko możliwość przeplatania kilkugodzinnego siedzenia z graniem na stojąco, ale także regulowania wysokości blatu nawet w pozycji siedzącej, aby graczowi było wygodniej. Zmiana wysokości blatu pomaga również zapobiegać bólom pleców i poprawia krążenie krwi.

3. Uchwyty na monitory

Jeśli Twoje dziecko lub partner głównie gra w gry online w domu na komputerze stacjonarnym, polecamy (z punktu widzenia zdrowego siedzenia przy komputerze) zapoznać się również z kategorią uchwytów do monitora w ramach prezentów świątecznych.

Uchwyty do monitora nie tylko ustawiają monitor w idealnej pozycji, odległości i kącie dokładnie według potrzeb indywidualnego wzrostu każdego gracza, ale także gracz może dostosować ustawienia w dowolny sposób iw dowolnym momencie.

4. Podkładka pod laptopa, nie tylko na podróż

Dla graczy PC, którzy czasem wkraczają do wirtualnego świata bitew online z wygodnego przenośnego laptopa, lekka podstawka może być praktycznym i zdrowym prezentem.

Praktyczna podstawka pod laptopa w nowoczesnym designie, dzięki optymalnemu nachyleniu, zapewnia nie tylko wystarczającą wentylację samego laptopa, ale również prawidłową postawę ciała gracza podczas gry. W wybranych modelach można również wygodnie regulować wysokość samego stojaka, w tym także nachylenie.

5. Stojak na telefon i tablet

Do wygodnej gry na telefonie lub tablecie gracze online mogą również skorzystać z praktycznego uchwytu na telefon komórkowy i tablet. Gracz może po prostu położyć uchwyty na telefon komórkowy i tablet na stole i zapewnić sobie tym samym komfortową rozgrywkę, za co szczególnie wdzięczny będzie jego kręgosłup.

Nasza wskazówka: dodatkowo w połączeniu z klawiaturą telefon komórkowy lub tablet może w pełni zastąpić komputer.

Ostatnia wskazówka: hokery BUTTON – design i oryginalny prezent

Ostatnia propozycja na świąteczny prezent dla graczy PC to oryginalny taboret BUTTON, który znajdzie swoje miejsce również wśród miłośników komputerów i pracowników technologii IT.

Stołek BUTTON może udźwignąć do 140 kg, a w naszej ofercie znajdziesz go aż w 6 kombinacjach kolorystycznych przycisku „Esc” oraz czarnej wersji przycisku „Enter”.