Patchworkowy fotel RILLA teraz 30% taniej

16.8.2022

Wprowadź komfort, elegancję i zabawę do swojej przestrzeni już teraz! Obrotowy fotel patchworkowy RILLA z ostatnią okazją na zakup pasuje do każdej nowoczesnej przestrzeni, a teraz możesz go również kupić z rabatem do 30%!

Designerskie i wygodne krzesło obrotowe RILLA w patchworkowym motywie zachwyci Cię już na pierwszy rzut oka nowatorskim projektem pokrowca, który łączy przyjemną wełnę i gładki czarny zamsz na oparciu krzesła. Wełna w pokrowcu nie tylko pięknie grzeje zimą, ale również zapewnia przyjemne uczucie chłodu latem dzięki parowaniu i aktywnej termoregulacji. Fotel wypełniony jest wygodną i przyjazną dla środowiska pianką PU.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do szczegółów produktu:

Docenisz również stabilność i wysoką nośność krzesła obrotowego RILLA, która wynosi aż 130 kg. Deklarowaną nośność zapewnia stalowa rama oraz chromowany krzyż, który stanowi jego solidną podstawę. Ponadto chromowany krzyż nadaje patchworkowemu fotelowi industrialny i elegancki charakter.

Krzesło możesz umieścić w każdym nowoczesnym biurze, poczekalni, recepcji lub pokoju designerskim w Twoim domu. Jego wymiary (WxSxG) to 1080 x 750 x 630 mm.