30% rabatu na składane schodki aluminiowe VENBOS, 1x6 stopni

9.8.2022

Szukasz lekkich i stabilnych schodków z platformą i uchwytem, ​​którą w razie potrzeby możesz złożyć i ponownie rozłożyć? Nie przegap przystępnych cenowo, ale także o wysokiej jakości aluminiowych schodków składanych VENBOS, 1x6 stopni z 30% zniżką i ostatnią opcją zakupu.

Aluminiowe schodki składane VENBOS, 1x6 stopni z rabatem 30% to praktyczni pomocnicy o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz je używać nie tylko w domu, ale także w ogrodzie czy w pracy. Dzięki lekkiej konstrukcji o wadze zaledwie 5 kg można je z łatwością przenosić, a także łatwo je przechowywać. Dodatkowo dzięki mechanizmowi składania można je wygodnie złożyć i rozłożyć w kilka chwil.

Dla jeszcze większej praktyczności stopnie są również uzupełnione praktyczną platformą i uchwytem do złapania, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas stania na stopniach. Bezpieczeństwo poruszania się po stopniach zwiększą również antypoślizgowe żłobienia na stopniach oraz wysokiej jakości stopki antypoślizgowe, które zapobiegną również uszkodzeniom powierzchni, na której są używane schodki. Schody są certyfikowane zgodnie z europejską normą EN131-2.

Rozmer stúpadla (šxhxv) je 81 x 35 x 1,2 mm. Rozmer plošinky (šxh) je 250 x 260 mm.