Wróć do: Produkty

15% rabatu na wygodny zestaw: stół COMPACT + 2x fotel BREAK

20.9.2022

Szukasz nietuzinkowego, a zarazem wygodnego zestawu stołów i krzeseł do gabinetu, wspólnego biura lub domu, który od razu ożywi Twój pokój? Przedstawiamy Państwu wygodny zestaw zawierający stół do jadalni COMPACT + 2 fotele BREAK. Teraz z dodatkowym 15% rabatem!

Niedrogi zestaw stołów do jadalni COMPACT + 2 fotele BREAK idealnie wpasuje się w każdy dom i biuro. Łącząc kilka zestawów można również w niecodzienny sposób wyposażyć salę konferencyjną.

Z praktycznym stołem COMPACT docenisz nie tylko jego minimalistyczny design, ale również blat, który jest bardzo sprytnie zaprojektowany i bardzo dobrze znosi normalne zużycie. Blat stołu uzupełniony jest również o praktyczną półkę, którą można wykorzystać np. do przechowywania wszelkich dokumentów czy czasopism dla odwiedzających.

Minimalistyczny design stołu doskonale dopełniają dwa jaskrawe fotele z prawdziwym patchworkowym pokryciem, które nie tylko przyjemnie ożywią Twoje biuro, ale także zapewnią niezbędny poziom komfortu podczas spotkania firmowego lub biznesowego.

Górną część stołu i foteli doskonale uzupełniają bardzo wytrzymałe nogi z twardego, lakierowanego drewna bukowego. Dodatkowo nogi z drewna bukowego są nie tylko bardzo odporne na zużycie, ale również nadają całemu zestawowi przyjemne poczucie domowej przytulności i ciepła.

Poszczególne fotele BREAK i stoły COMPACT można wygodnie dokupić również oddzielnie: