PLANProducent:PLAN

Biurko DOUBLE White LAYERS

Dostępny do 29 dni
2 223,00 zł
2 734,29 zł brutto
szt
  • Bezpłatna wysyłka
  • 7 lat gwarancji!

Wspólne parametry

Wymiary s x g x w (mm) 1600 x 1600 x 1070
Szerokść (mm) 1600
Głębokość (mm) 1600
Wysokość (mm) 1070
Wysokość blatu (mm) 750

Opis towaru

Biurka LAYERS najlepiej prezentują pomysł wykorzystania warstw, który charakteryzuje całą kolekcję LAYERS. Blat stołu tworzą 3 warstwy desek. Górną część blatu możesz umieścić, zależnie od potrzeby, z lewej lub z prawej strony. Pionowe przegrody powstałe z poszczególnych warstw zapewniają miejsce na organizację przedmiotów, które potrzebujemy mieć na wyciągnięcie ręki.

Biurka LAYERS wyposażone są w bardzo praktyczną szafeczkę na kable. Dzięki niej wszystko jest schowane i jednocześnie łatwo dostępne. Nie ma potrzeby chodzenia na kolanach przy podłączaniu PC.

Konstrukcja stołów zespawana ze stalowych 3 mm profili 50 x 20 mm zapewnia maksymalną stabilność i wytrzymałość. Powierzchnia wykończona farbą proszkową w kolorze aluminium.

Dostawne półki

Stoły można uzupełnić o praktyczne dostawne półki, które położysz w dowolnym miejscu na całej długości stołu. W taki sam sposób można umieścić podstawkę pod monitor, która zapewnia ustawienie monitora w odpowiedniej wysokości. Nie musisz już podkładać pod monitor książek…

Szafa dostawna

Dostawna szafka pozwala na stworzenie praktycznego miejsca pracy. Szafka kopiuje pionowe przegrody znajdujące się na biurku LAYERS i tworzy dzięki temu spójną całość. Dodatkowo dostawne szafki pozwalają na umieszczenie praktycznych półek lub dostawnego barowego stolika.

Kontenery i szafy przesuwne na kółkach

Miejsce pracy możesz dodatkowo powiększyć korzystając z kontenerów i szafek na kółkach.

Więcej produktów z tej serii na stronie www.b2b-partner.pl !